Pro 1. třídu Začínáme číst - doplňkové čtení ke slabikáři

Počet stran

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

OK

• , zakoupeno v bux.cz

• Potřebovala jsem další jednoduché čtení pro syna do první třídy.
    • Knížka je jednoduchá, opravdu základ, ale nám moc pomohla.

Knížka je jednoduchá, opravdu základ, ale nám moc pomohla. Doporučuji všem prvňáčkům, kteří potřebují procvičit čtení, tak, jak se postupně učí další nová písmenka. Jsem spokojená já i syn.

velmi dobré jako doplňkové čtení a na procvičování

kolektiv autorů
Nakladatelství
Blug
Počet stran

Inovovaná verze někdejších velmi oblíbených doplňkových textů odpovídající výuce počátečního čtení.

Texty jsou vhodné ke každému slabikáři. Umožňují dětem zdokonalovat se ve čtení a v souladu s učebnicí postupovat při čtení od jednoduchých písmen a slov k větám i souvislým textům.

Pomůcku mohou s dětmi využívat učitelé i rodiče.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

OK

• , zakoupeno v bux.cz

• Potřebovala jsem další jednoduché čtení pro syna do první třídy.
    • Knížka je jednoduchá, opravdu základ, ale nám moc pomohla.

velmi dobré jako doplňkové čtení a na procvičování