1001 tipů a triků pro PHP - Jakub Vrána

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Kniha se mi líbí
    • Žádnou nemá
  • , zakoupeno v Knihy.cpress.cz

• Stručně a jasně napsané.

Užitečné a praktické rady, upozornění na různá úskalí. Jako začátečník s PHP jsem hledal něco, co mi pomůže.
    Po dlouhé době jsem koupil opravdu užitečnou knížku, která naprosto splnila má očekávání.

Druh

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Kniha se mi líbí
    • Žádnou nemá
  • , zakoupeno v Knihy.cpress.cz

• Stručně a jasně napsané.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• srozumitelnost

zcela vyhovuje

• Průřez celou problematikou PHP
    • Vynechává zbytečné a únavné pasáže, které jsou notoricky známé ve všech publikacích

Výborná knížka pro ty, kteří už v PHP programují a chtějí si doplnit, rozšířit a ucelit znalosti.

• , zakoupeno v Knihy.cpress.cz

• Autor jde k věci, stručně a výstižně.

Kniha je skvělá, našla jsem v ní prakticky vše, v čem jsem při tvorbě v PHP neměla jasno.

• , zakoupeno v Knihy.cpress.cz

• Velmi dobrá pomůcka od zkušeného člověka
    • nevím, mouchy nehledám.

Super!

• , zakoupeno v Knihy.cpress.cz

• Kniha je nabitá užitečnými triky a postupy z programátorské praxe. Je velmi přehledně uspořádaná. Patří mezi nejlepší tituly o PHP na českém trhu!
    • Najde se pár nepříliš srozumitelných vět.
    • Rejstřík by mohl obsahovat čísla triků namísto čísel stránek. Přiložené CD neobsahuje nic podstatného a zbytečně prodražuje knihu. Chybí mu jednoduchý prohlížeč pro zobrazování zdrojových kódů (musí se otevírat jednotlivé soubory).

Jednoznačně doporučuji začínajícím PHP vývojářům i profesionálům.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Super