Anglicko-český česko-anglický slovník - Dictionary English-Czech Czech-English - Erna Haraksimová

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč97 % • 521 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 963 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace

Rok vydání
2006
Počet stran

• Super slovník pro stř. školy i k maturitě-

Poměr cena a výkon, kvalita desek, obsažnost...Super!

• , zakoupeno v knihy.cz

• Velká slovní zásoba, v akci překvapivě levné.

Fakt obsažný slovník!

• , zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

• Potřebuji šikovný slovník do kabelky a tento tomu plně vyhovuje.

Ke své práci potřebuji neustále mít slovník po ruce a tento je k tomu jako stvořen.

Autor
anglické
Rok vydání
2006
Počet stran

slovní zásoba současné angličtiny a češtiny základní společenskovědní, přírodovědná a technická terminologie fonetický přepis anglické výslovnosti příklady použití v kontextu bohatá frazeologie stručný přehled anglické gramatiky názvy států a jejich obyvatel anglické míry a váhy

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Super slovník pro stř. školy i k maturitě-

Poměr cena a výkon, kvalita desek, obsažnost...Super!

• , zakoupeno v knihy.cz

• Velká slovní zásoba, v akci překvapivě levné.

Fakt obsažný slovník!

• , zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

• Potřebuji šikovný slovník do kabelky a tento tomu plně vyhovuje.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 3 183 recenzíDalší informace
    • velikost do větší kapsy
    • obsahuje všechna důležitá slovíčka
    • fonetické přepisy
    • doplněný o stručnou přehlednou gramatiku
    • opravdu velmi levný
    • měl by mít každý
    • vhodný na cesty, do školy, na doma - prostě vhodný všude
    • výborný poměr mezi užitkem a cenou

Naprosto skvělý anglicko-český a česko-anglický kapesní slovník, který by měl - podle mě - mít každý. Je vhodný do školy, na cesty, pro domácí použití, do práce, prostě všude a pro každého člověka. Samozřejmostí jsou fonetické přepisy. Je doplněn stručnou přehlednou gramatikou. Vejde se všude, do větší kapsy, do malé kabelky, dá se prostě všude vzít s sebou. Je velmi přehledný a dobře se v něm dají hledat slovíčka a obsahuje všechna důležitá slovíčka. Slovník používám já i moje dcera, dcera hlavně kvůli škole. Můžeme se sice podívat na překladač na počítači, ale tento slovník je stejně nezbytnou pomůckou. Výborný poměr mezi užitečností a cenou, koupit si ho může opravdu každý. A též ho každému doporučuji.

• -najdete v něm důležitá anglická a česká slova
    • -je malý takže mu říkám kapesní
    • -když jste s ním na cestách ve většině případů vás nesklame
    • -nic proti němu nemám

Anglicko-český slovník--->určitě ho doporučuji lidem co neumí anglicky nebo umí základy je pro všechny dobrý na cesty a nesklame.Žena si ho může dát do kabelky pán do velké kapsy i když kapsa ani tak velká být nemusí,protože slovník je opravdu malý.Mě nikdy nesklamal,potíže s ním nejsou.
    Děkuji za pozornost a doufám,že vám moje recenze nějak poradila nebo něco nového přinesla do života.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Se slovníkem jsem spokojený.Vše,co jsem potřebovl jsem tam našel.A také mi bude vhod při plnění otázek k maturitě.

Se slovníkem jsem naprosto spokojen.

• velice dobré překlady slov
    • obsáhlý slovník
    • malý formát i do větší kapsy
    • pevný obal
    • užitečný
    • dobrá cena

Pěkně zpracovaný slovník, který má překlady slov z češtiny do angličtiny a naopak. Vždy v něm najdete každé slovíčko, je tedy kvalitně zpracovaný a přehledný. Doporučuji všem, kteří nevěří internetovým překladačům.

• Užitečný
    • Velikost

Tento slovník Anglicko český a Česko Anglický je vhodný pro každého , kdo se učí , nebo už je pokročilejší v angličtině a nemá přístup na internet , tak hodně slovíček najde právě v tomto krásně spracovaném slovníku , hledat v něm opravdu není žádná věda a je i menšího formátu , takže se vejde kamkoliv.

• přehledný
    • snadné vyhledávání

Nosím ho s sebou do práce, leckdy se nedostanu k PC abych se mohla podívat na slovíčka na internetu když zrovna narazím na některé o kterém nemám ponětí co znamená. Super slovníček, akorát do kapsy, takhle ho mám pořád po ruce a většinou vždycky najdu to co potřebuji. Překvapila mě cena, je opravdu lidová :-)

• bohatá slovní zásoba
    • frazeologie + gramatika
    • fonetické přepisy
    • možná přidat ještě trochu gramatiky jako rychlou pomůcku

Tenhle slovník mám doma již delší dobu a jsem s ním naprosto spokojen. Obsahuje naprosto dostatečnou slovní zásobu pro složení státnic, spousty užitečných frází, samozřejmostí je fonetický přepis slovíček. Jako malý bonus vnímám (i když dnes už je součástí takřka každého slovníku) stručný gramatický přehled, který pomůže v nouzi.
    Nenacházím chybu, 100%.