Ferdův slabikář

Počet stran

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Jednoduchá
    • Zábavná

Kniha dceru moc baví, takže učení písmen a slov není vůbec žádný problém.

Krásná knížka pro začínající čtenáře

Ondřej Sekora
Rok vydání
2011
Počet stran

Veselá knížka seznamuje děti prostřednictvím Ferdy Mravence s jednotlivými písmeny abecedy. Každé písmenko doprovází vtipné říkadlo a kreslený předmět, který ho svým vzhledem připomíná. Pestrá knížka je doplněna humornými pohádkovými příběhy o písmenkách a psaní, a může tak prvňáčkům zpříjemnit a osvěžit učení i psaní abecedy.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Jednoduchá
    • Zábavná

Kniha dceru moc baví, takže učení písmen a slov není vůbec žádný problém.

Krásná knížka pro začínající čtenáře

• Libiva,ctiva
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Svělá knížka pro malé začínající čtenáře.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• krásná kniha

krásná kniha

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• skvělá knížka pro budoucí prvňáčky, aby se naučili číst v předstihu, krásné obrázky Ondřeje Sekory, velká písmena

knihu mi doporučila moje kamarádka, také se díky ní naučila číst
    pomocí obrázků Ferdy mravence a jeho kamarádů se budoucí prvňáčci naučí písmena a začnou pomalu číst, skvělá kniha pro naučení čtení
    doporučuji všem rodičům budoucích školáčků

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Skvělá knížka, kterou znám už ze svého dětství.

Jak psáno výše, znám ji už ze svého dětství. Teď mám malého vnoučka a protože kniha někam zmizela, neváhala jsem a koupila ji pro něj. Je mu sice půl roku, ale básničky na písmenka spolehlivě fungují na uspávání.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Osvědčená učebnice geniálního autora!

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• kniha je pro dítě skvělá

supr

• , zakoupeno v pipkin cz

Věděla jsem co si objednávám, z této knížky jsem se učila i já, tak co víc říkat? :)