Italsko-český česko-italský velký slovník...nejen pro překladatele

1 153 Kč
Garantovaný nákup z knihy.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 33 583 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 300 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 170 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 638 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Druh
kolektiv autorů
Nakladatelství
Vydavatel

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Slovník jsem si vybrala na základě doporučení svých přátel, kteří ho již používají. Předpokládám, že s ním budu také maximálně spokojená.

Velký počet hesel pokrývajících různé situace

• Mnoho a mnoho výrazů
    • Bohaté větné příklady
    • Pěkně čitelné a přehledné
    • Slovní přízvuk v italštině značen jasně
    • Velmi výjimečně se může stát, že nenajdete, co hledáte

Na tento slovník jsem narazil v knihkupectví a při listování mě velmi mile překvapil. Koupil jsem ho ihned. Je zde přítomno mnoho výrazů ze všech odvětví a oborů, včetně lidových a vulgárních výrazů ;-) :D
    Za celou dobu, co slovník vlastním, jsem asi jen třikrát nenašel výraz, který jsem hledal. Jinak naprostá spokojenost.
    Pozn.: Jsem italský rodilý mluvčí.

Druh
kolektiv autorů
Nakladatelství
Vydavatel
Lingea

Svým rozsahem i pojetím se jedná o zcela jedinečný překladový slovník. Jde o zcela původní autorské dílo, jehož hlavním cílem je co nejvěrněji zachytit současný psaný i mluvený jazyk. Přes své všeobecné zaměření slovník pokrývá také terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky. V dnešní době se velmi rychle mění a obohacuje slovní zásoba, proto tvůrci považují za nutné neustále doplňovat a aktualizovat obsah slovníku. Tím poskytují uživateli aktuální a praktickou slovní zásobu jak češtiny, tak italštiny. Uživatelé najdou ve slovníku především slova, obraty a fráze, které se v současnosti skutečně používají, a přesto se v jiných slovnících často vůbec nevyskytují.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Velký počet hesel pokrývajících různé situace

• Mnoho a mnoho výrazů
    • Bohaté větné příklady
    • Pěkně čitelné a přehledné
    • Slovní přízvuk v italštině značen jasně
    • Velmi výjimečně se může stát, že nenajdete, co hledáte

Pozn.: Jsem italský rodilý mluvčí.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• podrobný, srozumitelný

Nejpodrobnější na českém trhu

• Opravdu praktický, rozsáhlý slovník se současnou a živou slovní zásobou i odbornými termíny.

Podle mne nejlepší a rozhodně nejaktuálnější jednosvazkový velký slovník italštiny, jaký zde kdy byl. Doporučuji všem, kdo to s italštinou myslí vážně.

• , zakoupeno v pipkin cz

• konečně něco obsažnějšího a aktuálního!
    • pořád málo hesel

jsem velmi spokojena