Italština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky-Intenzivní...

Druh
Rok vydání
2014
Počet stran

• , zakoupeno v UcebniceMapy.cz

• Jednoduchá a srozumitelná. Je tam vše co člověk potřebuje.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Chybí v ní pravidla výslovnosti italštiny. Což je dle mého velký a zároveň největší nedostatek této učebnice. Výslovnost jsem si dohledala na netu.
    Název učebnice je též hodně zavádějící. Rozhodně obsah této učebnice nelze zvládnout za 24dnů, spíše týdnů, ale s tím jsem počítala, když jsem ji kupovala.
    Je zde 24 lekcí každá zaměřená na jedno téma.
    Jelikož jsem absolutní začátečník, tak moc spokojená nejsem. Pro věčné začátečníky by ovšem mohla být vhodná.
    Já bych teď šáhla po jiné učebnci, no snad se z ní něco naučím.

Druh
Maria Teresa Baracetti
Rok vydání
2014
Počet stran

Učebnice pro samouky jsou určeny pro mírně pokročilé. Zopakuje s nimi ve 24 lekcích všechny podstatné tematické okruhy – setkání a pozdravy, rodina, nakupování, dům, oblékání, restaurace, dopravní prostředky, cestování, příroda, koníčky, zdraví, pošty a banky, telefonování, psaní korespondence ad. Každá z kapitol obsahuje krátké články se slovíčky, rozbor gramatiky a samozřejmě řadu cvičení s řešením na konci knihy.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v UcebniceMapy.cz

• Jednoduchá a srozumitelná. Je tam vše co člověk potřebuje.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Je zde 24 lekcí každá zaměřená na jedno téma.
    Já bych teď šáhla po jiné učebnci, no snad se z ní něco naučím.