Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA KOMBINATORIKA, PRAVDĚPODOBNOST, STATISTIKA - Emil Calda; Václav Dupač

Popis produktu

Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně.

V 5. vydání z roku 2008 byly doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.

Prometheus kat.č. 9421071

Dotisk 5. vydání 2008 (2012)

Recenze MATEMATIKA PRO GYMNÁZIA KOMBINATORIKA, PRAVDĚPODOBNOST, STATISTIKA - Emil Calda; Václav Dupač (3)

Parametry produktu

Souhrn

Autor Calda Emil opravit
Nakladatel Prometheus opravit
Výrobce Prometheus opravit
Jazyk české opravit
Vydavatel PROMETHEUS opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.