New Headway - English Course - Pre-Intermediate /Student´s Book/ - Kol.

John a Liz Soars English Course Oxford University Press Kniha, angličtina, 144 stran...
Doporučená nabídka Knihkupectví Comenius

Oxford University Press
Vydavatel
OXFORD UNIVERSITY PRESS

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

nejlepší učebnice angličtiny, kerou jsem kdy viděla, přehledná, efektivní, skutečně výuka step by step.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Přehledné a obsahem lákavé uspořádání.
    • Texty s kterými se můžu setkat při pobytu v anglicky mluvící zemi / 4 měsíce jsem byla v USA / v běžném tisku nebo při setkáních s přáteli mé dcery, která v USA žije.

Možná je mé hodnocení hodně osobní.
    Jsem seniorka /65 let /, angličtinu jsem se začala učit když moje obě děti zůstali v USA.
    Chodím na kurzy angličtiny v blízkosti bydliště, toto je již 3. typ učebnice.
    Učebnice obsahuje texty, které se týkají dneška, nejsou to jen články pro články.
    Tuto učebnici bych doporučila i svým známým

Vydavatel
OXFORD UNIVERSITY PRESS

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Přehledné a obsahem lákavé uspořádání.

Možná je mé hodnocení hodně osobní.
    Chodím na kurzy angličtiny v blízkosti bydliště, toto je již 3. typ učebnice.
    Tuto učebnici bych doporučila i svým známým