Recenze Project 4 the Third Edition Workbook Czech Version - Tom Hutchinson

Ověřené recenze Project 4 the Third Edition Workbook Czech Version - Tom Hutchinson

Přidáno: 18. června 2018

Zakoupeno v Booktook.cz

• zaměřená na všechny jazykové dovednosti

Jana, Plzeň

Přidáno: 4. května 2018

Zakoupeno v Booktook.cz

Používám učebnici + pracovní sešit k výuce mnoho let, všestranně vyhovuje mým požadavkům / obsah, grafická úroveň /.

Roustee

Přidáno: 11. září 2017

• Zatim nevíme

Ověřený zákazník Luxor.cz

Přidáno: 8. září 2017

Zakoupeno v Luxor.cz

• škola požaduje tuto učebnici

Přidáno: 18. září 2015

Ověřený zákazník Knihy Dobrovský

Iv

Přidáno: 3. prosince 2014

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

používá dcera a nemá výhrady

Učebnice moje očekávání: Splnila s výhradami
Ověřený zákazník Knihy Dobrovský

Mgr. Lenka Gruberová

Přidáno: 7. listopadu 2013

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Perfektní způsob, jak si teenager může procvičit anglický jazyk, obzvláště pokud ve škole pracuje s učebnicí Project 4 (third edition), nejen psaním, ale i pomocí interaktivního CD-ROMu, které je součástí.
  • Představuje různá zajímavá a praktická témata.
  • Cvičení jsou různorodá (přiřazuje slova k obrázkům, doplňuje texty, doplňuje části vět nebo správné tvary sloves apod.)
  • Obsahuje přehled slovní zásoby s přepisem výslovnosti a s českým překladem (týká se Czech edition) a seznam vybraných nepravidelných sloves.
  • Osahuje srozumitelný přehled gramatiky.
  • Klíč ke cvičením je obsažen pouze v učitelské příručce, takže je problém se zpětnou vazbou.

Pomáhá rovnoměrně rozvíjet všechny dovednosti, které jsou potřeba pro aktivní zvládnutí anglického jazyka.
Klade se důraz nejen na gramatiku a procvičování slovní zásoby, ale také na porozumění textu, vyjadřovací schopnosti a porozumění mluvenému slovu na dané jazykové úrovni.
Obtížnost jednotlivých cvičení je označena hvězdičkami (* = lehké, *** = obtížné), takže si student může vybrat, do čeho se pustí nejdřív.
Interaktivní CD-ROM dává studujícímu zpětnou vazbu v podobě zhodnocení jeho odpovědí a zobrazením správných odpovědí. Cvičení lze spouštět opakovaně do té doby, dokud si danou látku nenaučí.
Při práci s pracovním sešitem je potřeba zajistit si zpětnou vazbu (správné odpovědi ke cvičením) buď v učitelské příručce nebo u učitele.

Ověřený zákazník Knihkupectví Papyrus

Přidáno: 18. října 2012