Ruština nejen pro samouky + klíč + 3CD - Nekolová,Camutaliová, Vasilijeva-Lešková

Doporučená nabídka KNIHCENTRUM.CZ

Do měsíce • 1 variantaZdarma96 % • 13 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč82 % • 1 291 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč77 % • 1 360 recenzíDalší informace
Info v obchodu45 Kč96 % • 39 817 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 981 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Autor
2017
Předmět
ruský jazyk

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Jsem na začátku, ale vypadá, že naučí.
    • Neobsahuje ani jeden obrázek, spíše starší typ učebnice, ale to mi právě vyhovuje.

• Komplexnost

Tuto řadu znám a vyhovuje mi.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha ktera mi vyhovuje pro studii jazyka.

Autor
Rok vydání
2017
Předmět
ruský jazyk

Nová, moderní učebnice přináší základní znalosti ruské mluvnice, slovní zásoby (v rozsahu přes 2000 slov a slovních spojení), frazeologie a výslovnosti. Učebnice umožňuje osvojení ruského jazyka od azbuky po samostatný písemný či mluvený projev. Důraz je kladen na aktivní užívání ruštiny, pochopení podobností i odlišnosti češtiny a ruštiny, schopnost dorozumět se v nejčastějších situacích a pohotové vyjadřování. Výběr témat z nejrůznějších oblastí běžného života vede k porozumění mluveného i čteného jazykového projevu, k nácviku vlastní aktivní konverzace i písemného vyjadřování.

Součástí učebnice je brožura obsahující klíč ke cvičením a rusko-český slovník, vložena je též sada tří audio CD s nahrávkami úvodních textů a většiny cvičení.

Učebnice je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku v různých typech škol (základních, středních i vysokých) a v jazykových kursech. Cílem učebnice je zvládnutí ruštiny na středně pokročilé úrovni (stupeň B2 Evropského jazykového rámce).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Jsem na začátku, ale vypadá, že naučí.

• nevím, snad nižší cena
    • hned od úvodu mne velice štve, že v knize jsou používaná slovíčka (třeba pro nácvik výslovnosti), která však nejsou popsána co znamenají, není to uvedeno ani v slovní zásobě lekce - ve slovní zásobě je uvedeno pofidérně málo slovíček. A spoustu těch slovíček nenajdu ani ve slovníku co je v klíčí. Takže si člověk sice cvičí výslovnost, ale na slovech co neví co znamenají - protože v knize není nikde uveden jejich český význam. Jsem ve 3 lekci a takových slov už tam bylo mnoho. Učebnice má snad přes 500 stran, ale už po 3 lekcích má pocit, že ta učebnice je odfláknutá.
    • Za mě tedy je tato učebnice zcela NEVHODNÁ pro samouky
    • S touto učebnicí budete mít jako SAMOUK opravdu velké problémy a trápení, věřte mi.
    • Naučil jsem se německy, anglicky a španělsky sám, podle učebnic, také od LEDA - tyto knihy jsou opravdu dobré.
    • Ale to jak je udělaná ta učebnice ruštiny, to je katastrofa.
    • Už učebnice polštiny mě vyvedla z iluze, že LEDA má nějakou normovanou úroveň a formát zpracování - bohužel nemá a opravdu záleží na daném autorovi jak to udělá po svém.
    • Ta polština mi také přijde dost odfláknutá, ale aspoň se tam nepoužívají slovíčka která by nebyla v přiloženém slovníku a i ta gramatika je ostatních učebnicí lépe vysvětlena.
    • Tato učebnice je opravdu hodně špatná.
    • Pro začátečníka a samouka absolutně nevhodná -
    • a to říkám já, člověk který se sám naučil 3 cizí jazyky a mám mnohaleté zkušenosti s učením se jazyků.
    • Tato učebnice mne opravdu velice zklamala a naštvala.

Nebrat. Pro samouky absolutně nevhodný titul.
    Nedostatečně vysvětleno, absolutně nedostatečný slovníček u lekcí i v klíčí. Překlad spousty slov si musíte pracně vyhledávat sami někde jinde.

• Komplexnost

Tuto řadu znám a vyhovuje mi.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha ktera mi vyhovuje pro studii jazyka.

• Příjemné forma

Přehledné, výstižné.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Jsem na začátku, tak těžko posoudit. CD určitě výhodou.
    • Čekala jsem trochu jiný styl, ale to je nevýhoda on-line objednávání - člověk neprolistuje.
    • Jednotlivé nahrávky mohly být lépe číslovány - při stažení do telefonu se mi to krapet míchá.

• Přehledná.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• přehledně zpracovaná učebnice cizího jazyka + klíč + CD za rozumnou cenu, doporučuji

• oblíbená edice