RUŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A SAMOUKY - Štěpánka Pařízková

ruské
Rok vydání
2010
Počet stran

Učebnice určená pro širokou veřejnost seznámí uživatele s veškerou základní gramatikou, slovní zásobou a s konverzačními tématy, se kterými se v praxi setkáte nejčastěji (seznámení, nákupy, jídlo v restauraci, u lékaře, cestování...). Kniha však nejen poučí, ale i pobaví - najdete zde vtipy, křížovky, osmisměrky, zajímavosti z ruské kultury, historie a literatury.

K učebnici je přiložené CD.

• , zakoupeno v Superknihy.cz

Učebnice ,CD a internet bohatě stačí. Ideální kombinace

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborná učebnice.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Mnoho lekcí, které užijete v normálním životě.

Učebnice má spoustu lekcí, dalo by se říct, že je AŽ MOC rozdělená ale ničemu to nevadí. Úplné základy mám ještě ze základní školy ale jsem si jist, že s touto učebnicí můžete začít od 0.

• , zakoupeno v knihy.cz

• zvukové cvičení
    • přehledná

Začla jsem teprve jako samouk. Z mých začátečnických dojmů si myslím, že kniha plní moje očekávání. Zdá se mi přehledná a hlavně i naučná. Je vše shrunuto a pěkně i vysvětleno. Dala jsem na ostatní hodnotící a koupila si tuto knihu a jsem spokojena.

• Přehledné a logické řazení
    • Skvěle vysvětlené i pro úplné začátečníky
    • CD s nahrávkami
    • Možnost procvičování slovní zásoby on-line poslechem

Je určená především pro samouky a podle toho je i strukturovaná. Je jasná, přehledná, vše je tam popsáno, včetně výslovnosti. Výborně se podle ní učí a člověk to zvládne i sám doma. Učebnice splnila všechna má očekávání a jsem s ní zcela spokojená.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• mnoho tiskových chyb

Budu používat tuto učebnici a hledat neco jinécho

• , zakoupeno v knihy.cz

• přehledné
    • CD k poslechu ke kontrole výslovnosti

doporučuji, je to velmi přehledná učebnice

• , zakoupeno v Knihkupectví Chrpa

Nic.

• , zakoupeno v ABZ.cz

S nákupem jsem spokojená. Přesně tuto knihu jsem sháněla, ale v kamenném obchodě byla drahá, také v e-shopech většinou vyšla dráž, když se k ceně přičetlo poštovné, popř. manipulační poplatek při osobním vyzvednutí. Ve vašem obchodě byla cena nejvýhodnější.